Aktualności

ŻAK MŁODSZY: Nasi kapitalnie podczas turnieju w Oświęcimiu! Nie dali szans rywalom!

Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ zaliczyli fantastyczny występ podczas turnieju w Oświęcimiu! "Szarotki" okazały się niepokonane i na trzy rozegrane mecze, w aż trzech triumfowały!

Na organizowany w Oświęcimiu turniej stawiły się drużyny MKS Cracovia Kraków, UKH Dębica, MMKS Podhale Nowy Targ i oczywiście grająca w roli gospodarza turnieju - drużyna UKH Unia Oświęcim. Turniej rozpoczęło spotkanie Nowego Targu z Krakowem. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ od razu przystąpili do ostrej szarży i już po kilku chwilach otworzyli worek z bramkami. W trakcie meczu z Cracovią "Szarotki" umieszczały krążek w bramce rywali aż dwunastokrotnie! Mecz zakończył się wynikiem 12:0!
 
W trakcie drugiego meczu nasi spotkali się z UKH Unią Oświęcim. W tym meczu rywale zaciekle bronili swojej bramki i mecz okazał się naprawdę wyrównany. Szczęście było jednak po stronie Podhala i po upływie regulaminowego czasu gry na tablicy wyników widniał wynik 2:0.
 
O 13:15 "Szarotki" stanęły natomiast do walki z trzecim, ostatnim już rywalem w tym turnieju. Byli nimi reprezentanci klubu z Dębicy. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ pomimo rozegrania dwóch intensywnych spotkań nie stracili ani sił, ani motywacji i w spektakularny sposób zwyciężyli po raz trzeci. Wynik 8:0!
 
To był więc doskonały wyjazd w wykonaniu "Szarotek"! Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ten ogrom pozytywnych emocji!



 

Powrót