23.02.2020 | Wyświetleń: 758

PLHK: Dwie bramki nie wystarczyły

Kolejne starcie sezonu "Szarotek" z Kojotkami Janów przeszło do historii. Zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ bardzo dobrze rozpoczęły rywalizację, ale niestety w drugiej połowie gry większą skutecznością wykazały się zawodniczki z Janowa. Mecz zakończył się wynikiem 2:4.

W pierwszej tercji Nowotarżanki bardzo dobrze sobie radziły. Padły dwa gole z ich udziałem. Pierwszy gol po dobitce Bukowskiej, drugi natomiast strzeliła z obrony Weronika Czaja. Niestety dwie ostatnie tercje były zdecydowanie słabsze w wykonaniu Podhala i Kojotki zdołały przejąć prowadzenie na 2:4

Skład: Furtak, Paprocka Maciaś-Zamarlik-Podlipni-Leśnicka-Bukowska, Wielkiewicz-Czaja-Leśniowska-Raducka-Mroszczak, Florek-Szopińska-Gacek-Czubiak

Bramki dla MMKS Podhale Nowy Targ zdobyły: Bukowska, Czaja

Trener Podlipni: "W pierwszych 20 minutach było okej, w drugiej tercji nasza gra się popsuła, straciliśmy rytm i dwa gole. Nic nam nie chciało wejść, a sytuacji było co niemiara...".

Następny mecz 14 marca w Janowie z miejscowymi Kojotkami.