17.02.2020 | Wyświetleń: 1062

CLJ: Szczęście nie dla naszych podczas II turnieju eliminacyjnego do MP

Drugie starcie w eliminacjach Mistrzostw Polski Juniorów nie ułożyło się po myśli podopiecznych Ryszarda Kaczmarczyka. Po świetnym turnieju I, w tym drugim, który odbył się w miniony weekend w Sanoku, "Szarotki" poniosły trzy przegrane.

W trakcie pierwszego meczu z UKS Niedźwiadkami MOSIR Sanok, reprezentacja MMKS Podhale Nowy Targ zaczęła nieco ospale, bo od oddania 2 bramek w pierwszej tercji, jednak w kolejnych częściach było już tylko lepiej. Tercja druga przyniosła wynik 1:1, natomiast trzecia tylko dwie bramki i to w wykonaniu MMKS Podhale Nowy Targ. Po trzech tercjach mieliśmy więc remis. Wszystko miało rozstrzygnąć się w dogrywce. W tej niestety szybsi byli rywale, którzy to zdobyli bramkę dającą im zwycięstwo.

W sobotnim meczu z Unią Oświęcim także niewiele brakło. Pierwsza tercja to dominacja "Szarotek" i ich bramka. W drugiej inicjatywę przejęli rywale, którzy podnieśli wynik na 2:1. Szansa na zwycięstwo wciąż była, ale na początku tercji trzeciej nadzieje oddalił Olek Noworyta z Unii, który dołożył kolejną bramkę. Co prawda Tobiasz Kapica z Podhala odpowiedział dość szybko i zdobył dla MMKS Podhale Nowy Targ bramkę w 49 minucie, ale ostatecznie brakło czasu by wyrównać. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Niedzielny mecz z MKS Cracovią, to niestety nieskuteczne dwie pierwsze tercje w wykonaniu Podhala. Dwie tercje przyniosły 3 bramki rywali i zero naszych. Przebudzenie nastąpiło dopiero w 40 minucie za sprawą Bartłomieja Wsół. Jego bramka nie zdołała jednak porwać drużyny i Podhale poprzestało na jednej bramce. Wynik - 3:1 dla Cracovii.

Niestety trzy przegrane znacząco przesunęły Podhale w tabeli wyników. Z pierwszego miejsca nasza drużyna spadła na miejsce trzecie.