Aktualności

Zawodnicy Miesiąca - Styczeń 2020

To już drugi miesiąc, w trakcie którego zawodnicy poszczególnych grup walczyli o tytuł Zawodnika Miesiąca. Poznajcie zawodników, którzy swoją ciężką pracą w styczniu, zasłużyli zdaniem sztabu trenerskiego na wyróżnienie.ZAWODNICY MIESIĄCA – STYCZEŃ 2020

NABÓR - Szymon Zubek.
100% frekwencja i zaangazowania podczas każdego treningu. Chłopak naprawdę przykłada się do zajęć.

ŻAK MŁODSZY - Karol Kalata
Przez ostatni miesiąc najbardziej widoczny na lodzie w czasie meczy. Jego rocznik to 2009, jednak to on bardzo często odgrywa kluczową rolę w trakcie gry. Swoją pracą poczynił bardzo duży postęp na przestrzeni września - grudnia. W styczniu to po prostu było widać.

ŻAK STARSZY - Filip Kopytko
Zawodnik, którego można docenić za wysoką frekwencję, a także należy wskazać na jego postępy sportowe jakich dokonał w ostatnim czasie. 

MŁODZIK - Filip Leja
Doceniony został za swoją wysoką frekwencję w treningach i bardzo dobrą postawę na lodzie w ostatnich meczach, która szła w parze ze zdobywaniem bramek dla drużyny.

CLJ - Jakub Malasiński
Jakub to zzaangażowany w to co robi zawodnik. Na treningach jest aktywny, zaangażowany i zdyscyplinowany. Z kolei w trakcie meczy walczy za dwóch i godnie reprezentuje nasz klub.

PLHK - Agata Leśniowska
Bardzo sumienna zawodniczka, która zaczęła swoją przygodę dużo później niż inne zawodniczki, a mimo to szybko dogoniła resztę. Posiada także celne oko i wykazuje się jako zdobywczyni bramek.

--
O RANKINGU
Zawodnik Miesiąca to inicjatywa władz klubu, mająca na celu docenić zawodników, którzy wkładają ogrom serca i pracy w trakcie treningów oraz w trakcie rywalizacji sportowej z rywalami, a także zmobilizować resztę drużyny do podążania śladami najlepszych kolegów.

Każdego miesiąca w każdej z grup sztab trenerski odpowiedzialny za treningi grupy, będzie typował jedną osobę, która jego zdaniem w danym miesiącu poczyniła największy progres, ciężko pracowała i zasługuje na wyróżnienie. Poza chlubnym tytułem Zawodnik Miesiąca zawodnik w ramach gratyfikacji zostanie zwolniony w kolejnym miesiącu z opłaty składki oraz z opłat za pojedyncze mecze.

Tytuł Zawodnika Miesiąca będzie przyznawany pod koniec każdego miesiąca i tak aż do końca sezonu 2019/2020. Zawodnik, który zdobędzie tytuł i nie będzie zwalniał tempa na treningach i podczas meczy, będzie miał szanse na tytuł także w kolejnych miesiącach.

Dopełnieniem inicjatywy będzie prowadzony osobny ranking Zawodnik Roku danej grupy. Zawodnik, który w trakcie sezonu zostanie Zawodnikiem Miesiąca największą ilość razy, zostanie nagrodzony przez klub nowym kijem hokejowym. 

 

Powrót