03.02.2020 | Wyświetleń: 740

ŻAK MŁODSZY: Trudne chwile naszych na Iskra Cup 2020

W piątek 31 stycznia nasi Żacy Młodsi rozpoczęli zmagania w organizowanym na Słowacji Turnieju Iskra Cup 2020. Mimo dobrego nastawienia i dyspozycji, naszej drużynie nie udało się znaleźć sposobu na rywali.

Pierwszy mecz, to pojedynek z drużyną HK Iskra. Gospodarze okazali się twardym przeciwnikiem. Po naszym dobrym początku i chwilowym prowadzeniu, rywale przystąpili do mocnego ataku i ostatecznie zwyciężyli 6:2.

Spotkanie z zespołem HKM Zvolen także nie należało do najłatwiejszych. Pierwsze dwie tercje dały się nam we znaki. "Szarotki"  mocno do ataku przystąpiły w tercji trzeciej, ale rywale nie odpuszczali. W końcu regulaminowy czas gry minął. Mecz zakończył się wynikiem 2:9

Drugi dzień turnieju rozpoczął się na naszych zawodników od meczu z drużyną z Grodna. Nie da się ukryć, że przebiegł on zupełnie nie po myśli Podhala i zakończył się dotkliwym 5:0.

Następnie "Szarotki" starły się z drużyną z Topolčzan. Mecz ten przyniósł wiele zwrotów akcji. Nasi chłopcy nie mieli jednak łatwego zadania, bo rywale byli wyżsi o głowę. Mimo to Szarotki walczyly dzielnie. Niestety dwie stracone bramki okazały się nie do odrobienia i mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla rywali.

W sobotę naszą drużynę czekał jeszcze jeden mecz, mianowicie z drużyną z Martina. Przegraliśmy w nim 5:1, co przypieczętowało szóste miejsce w Turnieju dla MMKS Podhale Nowy Targ.

Teraz pora na analizy, wnisoki i powrót do treningów!