25.01.2020 | Wyświetleń: 971

MŁODZIK: Gradobicie bramek!

Gradobicie bramek - tak chyba należy podsumować to, co działo się podczas ligowego starcia Młodzików MMKS Podhale Nowy Targ z drużyną KH Dębica. W meczu padło aż 15 bramek - wszystkie były dziełem "Szarotek"!

Gra od razu przyjęła dynamiczne tempo. W drugiej minucie pierwszej tercji worek z bramkami otworzył Kacper Luberda. 11 minut później do akcji przystąpił Kacper Malasiński, który w odstępie kilkunastu sekund zdobył dla Podhala dwie bramki! Po pierwszej tercji nasi zawodnicy zjechali więc z lodu z rezultatem 3:0.

Zdecydowanie najbardziej dynamiczna gra toczyła się w tercji drugiej, w trakcie której padło aż 7 bramek. To jednak nie wystarczyło "Szarotkom" i w ostatniej tercji zdobyły kolejne 5 bramek. Spotkanie zakończyło się dotkliwym dla rywali wynikiem 15:0.

Wygrana z Dębicą pozwoliła naszej drużynie na umocnienie się na drugim miejscu w tabeli.

Kolejny mecz nasi zagrają na własnym lodzie z MKS Cracovia Kraków U16 (1 lutego 2020).