Aktualności

MŁODZIK: Taki jest sport. Czasami wyniki bywają bolesne

Nasza drużyna, która zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Młodzik MOZHL, niestety nie zdołała odeprzeć szarży Niedźwiadków Sanok podczas ich pierwszego, ligowego meczu w roku 2020, który odbył się w sobotę 11 stycznia w Sanoku.

Pierwsze 10 minut spotkania można uznać za stosunkwoo spokojne. Obie drużyny atakowały, ale działały dość zachowawczo, jednak ten stan nie mógł trwać wiecznie. 10 minuta meczu przyniosła pierwszą bramkę rywali, która w niedługim czasie pociągnęła za sobą kolejne dwie. Tercja zakończyła się wynikiem 3:0.

Nic jeszcze nie było przesądzone. Nawet czwarta bramka zdobyta przez rywali nie musiała jeszcze być tą, ustalającą wynik spotkania. 

Rywale weszli do tercji 3 z 4-bramkową przewagą. W 41 minucie do głosu doszedł Damian Rączka z MMKS Podhale Nowy Targ, który zmienił wynik meczu na 4:1. Niestety "Szarotki" nie poszły za ciosem. Poszły za nim natomiast Niedźwiadki, które w 15 minut podwyższyły swój wynik o 6 bramek. Mecz zakończył się dotkliwym 10:1. 

Taki właśnie jest sport. Porażki bolą, ale stanowią też doskonały materiał szkoleniowy przed następnymi rozgrywkami.

Na chwilę obecną w klasyfikacji Młodzik MOZHL nasza drużyna zajmuje wysokie, drugie miejsce w tabeli, ustępując tym samym jedynie drużynie UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. 

Kolejny mecz nasi zagrają 14 stycznia z drużyną z Oświęcimia.

 

Powrót