Aktualności

Nowa forma treningów indywidualnych z trenerami Brejtą i Korolevem

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zajęciami indywidualnymi chcielibyśmy poinformować o nowej, dodatkowej formie treningów w MMKS Podhale Nowy Targ. Od 13 stycznia 2020 w naszym klubie można zapisywać się na zajęcia personalne prowadzone przez trenerów Pavla Koroleva i Grzegorza Brejtę, które będą odbywały się co poniedziałek. W trakcie tych zajęć odbywających się w niewielkich grupach, największy nacisk będzie przykładany na wszystko to, nad czym podczas treningów zespołowych w dużej grupie nie da w takim stopniu pracować. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem tej nowej formy odpłatnych zajęć.Zajęcia będą prowadzone w grupie od 6 do 12 zawodników w podgrupach maksymalnie po 6 zawodników na jednego trenera. Pozwoli to trenerom na indywidualne podejście do każdego z zawodników i optymalną pracę z każdym z nich. Zajęcia odbywać się będą dwutorowo. W treningach prowadzonych przez trenera Pavla Koroleva nacisk będzie kładziony przede wszystkim na poprawę techniki jazdy. Główne cele Pavla, to:

-Rozwój i doskonalenia techniki jazdy (siłowa jazda, szybkość, rozwój równowagi, praca nad poprawą efektywności oraz jazda na krawędziach łyżew)
-Rozpatrzenie błędów, które przeszkadzają w rozwinięciu się gracza (postawa, nieprawidłowe położenie środka ciężkości, skrępowanie ruchów, niezdolność do utrzymania równowagi)
-Praca nad poprawą techniki posiadania kijem (prace nad poprawą techniki dribbling i techniki rzucania)
-Wybór pozycji i skuteczne działania na polu
-Poprawa siły, wytrzymałości oraz ćwiczenia kompensacyjne.

Ponadto, korzystając z doświadczenia Koroleva zebranego podczas jego ostatniego kursu w Indiach, w tok treningowy zostaną również wpisane zajęcia z jogi. Głównym celem trenera Grzegorza Brejty - poza poprawieniem techniki jazdy, ale także dynamiki jazdy na łyżwach - będzie skupienie się nad poprawnym i skuteczniejszym prowadzeniem krążka. 

Prowadzone przez Grzegorza Brejtę zajęcia będą odbywać się także poza taflą lodowiska, mianowicie w sali gimnastycznej. Tam będą realizowane zajęcia z zakresu pracy nad poprawą koordynacji, szybkości, zwinności oraz precyzji działania zawodnika. Dobór ćwiczeń, środków i metod treningowych oparty zostanie o indywidualne predyspozycje każdego z uczestników treningów. Wszystko w oparciu o analizę składu ciała, wzrost, wagę, wiek rozwojowy. Z czasem przewidziane zostały także testy wydolności, szybkości oraz siły. 

Zajęcia odbywać się będą w Miejskiej Hali Lodowej w poniedziałki od godziny 16. 
16:00 do 16:45 zajęcia w Sali
17:00-18:00 trening


Udział w treningu jest odpłatny. W przypadku pracy z grupą 8-12 zawodników koszt treningu będzie wynosił 65 zł. Przy grupie poniżej 8 zawodników koszt treningu to 85 zł. 

ZAPISY
Na treningi można zapisywać się telefonicznie: +48 885 226 228

Na podstawie zebranej o danym zawodniku wiedzy, trenerzy będą decydować z którym z nich – Brejtą czy Korolevem – będzie on trenować w trakcie najbliższego spotkania. 
 


TRENERZY MMKS PODHALE NOWY TARG

 

GRZEGORZ BREJTA
Były, polski hokeista, który po zakończeniu profesjonalnej kariery zajął się trenowaniem młodych sportowców. Wychowanek Sanoka, był m.in. kadrowiczem reprezentacji Polski do lat 16, do lat 18, do lat 20, a także hokeistą Ekstraligi i I ligi. Największy nacisk kładzie na przygotowanie indywidualne zawodnika do gry. Współpracuje z wieloma zawodnikami grup młodzieżowych i seniorskich, w tym między innymi z Radosławem Sawickim, Pawłem Zygmuntem, czy też Przemysławem Odrobnym.PAVEL KOROLEV 
Trener z Rosji. Gracz wielu rosyjskich drużyn. Tytuł sportowy: kandydat na mistrza sportu. Ukończył Moskiewską Państwową Akademię Kultury Fizycznej i Sportu. W zawodzie od ponad 7 lat. Współpracował z drużynami rosyjskimi i drużynami z Europy. Doświadczenie zdobył także jako trener drużyny narodowej kraju. Posiada także doświadczenie z zakresu treningów indywidualnych. Bierze udział w przeprowadzeniu hokejowych zbiorów i campów wspólnie z zagranicznymi fachowcami, gdzie udaje się wymieniać się doświadczeniem i nowymi tendencjami w hokeju. W swojej pracy zwraca dużą uwagę na doskonalenie techniki jazdy, rozwój siły oraz poprawę elastyczności.


 

Powrót