Aktualności

MHL: Doświadczenie kontra młodość

Sobotni poranek rozpoczął się dla naszych hokeistów MHL od razu bardzo dynamicznie. Już o godzinie 9:00 rozpoczęło się ich wyjazdowe spotkanie z reprezentacją MKS Cracovia Kraków.

Od początku meczu widoczną przewagę mieli rywale. Ich zawodnicy mający na koncie występy w lidze PLH, a także zawodnicy zagraniczni, od pierwszych sekund zaczęli dyktować warunki "Szarotkom", które stały przed naprawdę trudnym zadaniem. Niestety nie sprostały mu i pierwszą tercję zakończyły już ze stratą 4 bramek. 

W tercji drugiej nasi podjęli walkę i uspokoili nieco grę, nie pozwalając już rywalom na tak skuteczne szarże. W tej tercji ponownie padły 4 bramki. Tym jednak razem dwie z nich zarezerwowali dla siebie nasi. 

Ostatnia część gry też nie była łatwa. Siły odpływały, a rywale wciąż napierali. Ostatniecznie dwukrotnie pokonali stojącego w bramce Bizuba. 

Wynik spotkania został ustalony więc na 8:2 (4:0, 2:2, 2:0) dla Cracovii. 

SKŁAD
Bizub – Żurawski, Wikar, Kapica, Malasiński, Słowakiewicz – Danel, Nykaza, Jarczyk, Worwa, Plewa – Szlembarski, Pierzchała, Maciaszek, Siuty, Sokół. Trener Ryszard Kaczmarczyk.

Kolejny mecz 19 stycznia z drużyną UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok.

 

Powrót