Aktualności

UNIHOKEJ: Weekend sukcesów!

Drużyna MMKS Podhale Nowy Targ w pierwszy weekend nowego roku 2020 stoczyła dwa pojedynki i bez wątpienia, może mieć powody do zadowolenia. Dwa mecze - dwie wygrane!

Unihokejowe "Szarotki" w sobotę 4 stycznia w ramach Ekstraligi Kobiet zmierzyły się z drużyną Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk. Mecz z liderem cyklu był bardzo zacięty, ale udało się. Nasze zawodniczki odniosły sukces wygrywając 7:4.

Niedziela 5 stycznia to ciąg dalszy sukcesów naszej drużyny, która tym razem zagrała z KS Gryf unihokej Rybarzowice. Spotkanie okazało się zdominowane przez "Szarotki", które zwyciężyły aż 35:0. 

Najlepszymi zawodniczkami MMKS-u minionych spotkań zostały:
Agnieszka Timek-Dziadkowiec
Monika Kowalczyk

Przed zawodniczkami sekcji unihokejowej MMKS Podhale Nowy Targ kolejne spotkania. 25 stycznia na wyjeździe zagrają one z drużyną SUS Travel Jedynka Trzebiatów. Z kolei 08.02.20 czekają je derby z drużyną Seniorki KS Górale Nowy Targ.

 

Powrót