09.12.2019 | Wyświetleń: 1123

JUNIOR MŁODSZY: Eliminacje w Sanoku z jedną wygraną

Drugi Turniej Eliminacyjny Juniora Młodszego do Mistrzostw Polski za Szarotkami. Rozgrywki w Sanoku przyniosły trzy mecze i jedną wygraną, choć od doprowadzenia w jednym ze starć do remisu zabrakło niewiele.

Spotkanie z gospodarzami UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok, rozpoczęło się bardzo wyrównanie, jednak mimo serii strzałów na bramkę rywali, krążek nie chciał wylądować w jej środku. Rywalom udało się to natomiast dwukrotnie. Druga tercja to dość nerwowa gra naszych i dekoncentracja, co odbiło się na wyniku. Tercja zakończyła 5 celnymi strzałami Niedźwiadków i jednym celnym strzałem naszych. Ostatnia tercja, to natomiast próba ratowania wyniku i jedna bramka dla MMKS oraz świetna postawa bramkarza, który nie przepuścił ani jednego strzału oddawanego przez Niedźwiadki. Mecz zakończył się wynikiem 7:2.

Drugi mecz turnieju to pełna dominacja naszych nad MKS Cracovia Kraków. "Szarotki" od pierwszej tercji przystąpiły do ostrego napierania i w trakcie regulaminowego czasu gry w pierwszej tercji, zdołały zdobyć aż 7 bramek, nie dając przy tym rywalom możliwości na żaden celny strzał. Druga tercja przyniosła uspokojenie gry i wynik 0:0, z kolei trzecia to jedna bramka dla Podhala i ogólne zwycięstwo nad Cracovią 8:0.

Ostatnim rywalem naszych podczas minionego turnieju eliminacyjnego była drużyna UKH Unia Oświęcim, z którą "Szarotki" zagrały bardzo mocny mecz. Pierwsze dziesięć minut pierwszej tercji należało jednak do rywali, którzy trzykrotnie zdążyli już umieścić krążek w bramce naszego zespołu. Bramkę kontaktową zdobył na MMKS Jakub Trzebunia (16 minuta).

Tercja druga i trzecia, to równa gra ze wskazaniem na zawodników Podhala. Niestety brakło czasu, by dać radę przewadze z pierwszej tercji, którą rywale ciągle umacniali bramkami ze swojej strony. Finalnie spotkanie zakończyło się rezultatem 4:5.