Aktualności

01.12.2019 | Wyświetleń: 952

ŻAK STARSZY: Genialne Szarotki!

30 listopada nasi zawodnicy MMKS PODHALE NOWY TARG rozegrali mecz 11 kolejki w lidze Żaka Starszego MOZHL. Rywalami naszych była reprezentacja UKS KTH Krynica Zdrój, która w tym spotkaniu musiała uznać wyższość zawodników Podhala. Po zaciętej grze mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla MMKS!

Mecz rozpoczął się na korzyść rywali, którzy w 5 minucie za sprawą Maksyma Makucha zdobyli pierwszą bramkę. Ta okazała się jedyną w pierwszej tercji.

Druga tercja przyniosła już jednak przebudzenie "Szarotek", które tylko w jej trakcie zdołały umieścić krążek w bramce rywali aż czterokrotnie!

Według podobnego scenariusza nasi postanowili rozegrać ostatnią tercję tego spotkania i ponownie wbili rywalom 4 bramki, pozwalając im przerwać jedynie swoją szarżę do zwycięstwa w 54 minucie. Wówczas rywale zdobyli jedną bramkę.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla "Szarotek". Brawo!