12.11.2019 | Wyświetleń: 775

MŁODZIK: Tym razem rywale górą

Sobota 9 listopada przyniosła kolejny mecz ligowy kategorii Młodzik. Rywalem naszych podczas 7 kolejki sezonu była drużyna KS Cracovia, u której zagraliśmy na wyjeździe. Tym razem inicjatywę w spotkaniu przejęła Cracovia.

W trakcie wrześniowego starcia MMKS Podhale Nowy Targ z Cracovią szczęście wyraźnie sprzyjało "Szarotkom". Wygrana 3:9 pozwoliła naszym opuścić Kraków w wybornych nastrojach. Cracovia wyciągnęła jednak wnioski z tego meczu i teraz stawiła solidny opór naszej drużynie. Po niezwykle wyrównanej tercji pierwszej zakończonej wynikiem 1:1, w tercji drugiej rozpoczęły się kłopoty naszych. Strata dwóch bramek ustawiła wynik na 3:1 dla Cracovii.

Niestety tercja trzecia nie rozpoczęła się po naszej myśli i kolejne dwa krążki wylądowały w bramce Podhala. Szanse na odrobienie wyniku malały, ale w 52 bramkę dla "Szarotek" strzelił Filip Leja. Chwilę po nim celnym strzałem odpowiedziała jednak po raz ostatni Cracovia.

Mecz zakończył się wynikiem 2:6.

Po 7 kolejkach "Szarotki" plasują się na 3 pozycji w tabeli wyników. Kolejny mecz nasza drużyna Młodzika zagra 16 listopada. Tym razem rywalem będzie zespół UKH Unia Oświęcim.