Aktualności

04.11.2019 | Wyświetleń: 838

ŻAK STARSZY: Festiwal bramek podczas 9 kolejki

Drużyna Żaka Starszego MMKS Podhale Nowy Targ w trakcie 9 kolejki sezonu spotkała się z drużyną UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Mecz bez wątpienia nie należał do najłatwiejszych. W jego trakcie padło aż 17 bramek, z czego Szarotki dla siebie zarezerwowały 7 z nich.

Plasujące się na pierwszej pozycji w tabeli Żaka Starszego Niedźwiadki od razu przystąpiły do ataku. Pierwsza bramka w ich wykonaniu padła już w 1 minucie. Narzucone przez nich tempo spowodowało, że po pierwszej tercji mieliśmy wynik 0:3. Po trudnej tercji pierwszej Szarotki przebudziły się i odpowiedziały rywalom aż 4 bramkami. Niedźwiadki zdołały zebrać dwa gole.

Nic nie było więc jeszcze przesądzone i wszystko miało rozegrać się w tercji trzeciej. Do tej nasi wystartowali maksymalnie zmotywowani, co przyniosło 3 świetne bramki. Niestety Sanok aż 5-krotnie przedarł się przez naszą obronę. W efekcie mecz zakończył się wynik 7:10 (0:3, 4:2, 3:5).

Kolejny mecz nasi zagrają 9 listopada. Wówczas ich rywalem będzie drużyna UKH Unia Oświęcim.