Aktualności

Małe Szarotki niepokonane!

Rozegrany w niedzielę 3 listopada na nowotarskim lodowisku Polsko-Słowacki Turniej Mini hokeja pod patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu Grzegorza Watychy jest już za nami i naszymi zawodnikami! Najmłodsza reprezentacja "Szarotek" zaserwowała wszystkim przybyłym do Miejskiej Hali Lodowej festiwal bramek i fantastycznych akcji. W sumie na 7 spotkań Nabór MMKS Podhale Nowy Targ triumfował aż 7-krotnie! Hej, hej, Podhale!

Miniony turniej organizowany przez nasz Klub pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ był nie tylko okazją do stawienia czoła rywalom, ale przede wszystkim zabawą dla młodych hokeistów i okazja do prezentacji swoich umiejętności, tym bardziej, że na trybunach mocnego dopingu ze strony rodziców - nie brakowało! W turnieju udział wzięło 8 drużyn:  4 z Polski - Zagłębie Sosnowiec, KS Cracovia, KS Unia Oświęcim, MMKS Podhale Nowy Targ oraz 4 ze Słowacji - HC Lučenec, MHK Kežmarok, HC LEV Dubnica , HK Altis NamestovoW turnieju wzięło udział około stu zawodników. W trakcie wydarzenia zostało rozegranych 28, 15-minutowych meczy, które równolegle toczyły się na tafli A i B. Numerem 1 turnieju okazała się drużyna MMKS PODHALE NOWY TARG, która na 7 spoktań w turnieju, dostarczała wszyskim radości z triumfu aż 7 razy! 

Turniej przebiegł w doskonałej, rodzinnej atmosferze. Imprezie towarzyszyło wiele radosnych momentów, które pozwoliły naprawdę zachłysnąć się pięknem hokeja i to w jego w najmłodszym wydaniu. Turniej nie odbył by się bez wsparcia naszego Burmistrza Miasta, który mocno stawia na sportowy rozwój dzieci, również naszych hokejowych dzieci. Natomiast Cukiernia Piotra Żarneckiego, która mieści się na nowotarskim rynku obok słynnych nowotarskich lodówzadbała o dostarczenie wszystkim zawodnikom przepysznych drożdżówek, które wzmocniły sportowców podczas przerwy w meczach. Również mocne uściski podziękowań należą się Tomaszowi Kaczmarczyk z drukarni Press Colour przy ulicy Parkowej w Nowym Targu, która rodzinie również wspiera nowotarski hokej. Serdecznie dziękujemy rodzicom a w szczególności mamą za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku dla gości, który to poczęstunek był dostępny dla wszystkich na sali VIP w Miejskiej Hali Lodowej  .      Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji tego turnieju, a przede wszystkikm zawsze chętnym do pomocy i gotowym do działania rodzicom, którzy zadbali o przygotowanie tafli lodowej jaki i protokołowanie wyników  - DZIĘKUJEMY! fot. Szymon Pyzowski 


Poniżej przezentujemy harmonogram odbytych meczy i tabele wyników.

Jeszcze raz gratulujemy całej drużynie w składzie: 
Trener Kacper Duda.
Bramkarze : Parszywka Bartosz, Szlachtowski Alek 
Zawodnicy : Danel Piotr, Duda Eryk, Patryk Węglarczyk, Rzeczkowski Miłosz, Wsół Gabriel, Jaszczyk Helena, Marek Maciej, Zubek Szymon, Walicki Bartosz, Śiaśkiewicz Hubert.
Całym sercem zawsze zaangażowani kierownicy drużyny ; Kowalski Marcin, Szlachtowski Leszek.

Współorganizator turnieju Rzeczkowski Wojciech, Tomasz Węglarczyk            


 

Powrót