Aktualności

Polsko-Słowacki turniej minihokeja już w ten weekend w Nowym Targu!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić w najbliższą niedzielę tj. 3 listopada na Polsko-Słowacki Turniej Minihokeja pod patronatem burmistrza miasta Nowy Targ Grzegorza Watycha, który zostanie rozegrany w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Udział w rywalizacji najmłodszych hokeistów zadeklarowało 8 drużyn. Przed nami więc szereg spotkań, doskonałe widowisko i święto minihokeja!

W turnieju udział wezmą 4 drużyny z Polski i 4 zespoły ze Słowacji. Z biało-czerwonych na taflę nowotarskiego lodowiska wyjadą zawodnicy drużyn Zagłębie Sosnowiec, KS Cracovia, KS Unia Oświęcim. Nie zabraknie także gospodarzy, czyli zawodników MMKS Podhale Nowy Targ. Ze Słowacji na turniej przyjadą z kolei HC Lučenec, MHK Kežmarok, HC LEV oraz HK Altis.

Meczem otwarcia będzie spotkanie Podhala z Namestovem (tafla A) oraz Krakowa z Keźmarokiem (tafla B). Mecze rozpoczną się punktualnie o 9:00.

Między godziną 11:00 a 13:00 w hotelu B&B Nowy Targ Centruym przewidziana jest przerwa obiadowa dla zawodników. Z kolei o 15:00 najmłodsi będą mogli liczyć na słodki poczętukek przygotowany przez piekarnię Piotra Żaneckiego. 

Poniżej prezentujemy dokładny harmonogram turnieju.Udział w turnieju jest bezpłatny i pełny koszt organizacyjny poniósł Klub MMKS-Podhale Nowy Targ przy wsparciu burmistrza miasta Grzegorza Watychy . 

Zapraszamy!  

Powrót