Aktualności

Trener Rafał Sroka nominowany w plebiscycie Sportowiec Roku Małopolski 2019!

Z przyjemnością informujemy, że trener naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ - hokeista Rafał Sroka - został nominowany w plebiscycie na Sportowca Roku 2019, organizowanym przez Gazetę Krakowską i Dziennik Polski. Plebiscyt od wielu lat jest j najważniejszym i najbardziej prestiżowym rankingiem sportowym w naszym województwie. Stanowi on doskonałą okazję, by docenić starania młodych zawodników, utalentowanych sportowo dzieci, a także trenerów na początku ich kariery.

Laureaci plebiscytu wybierani są osobno w miastach i powiatach naszego województwa.  Zwycięzcy powiatowego etapu plebiscytu awansują do wojewódzkiego finału, w którym będą walczyć o atrakcyjne nagrody.
 
Rafał Sroka to trener MMKS Podhale Nowy Targ, który przez niemal całą swoją sportową karierę był związany z Podhalem Nowy Targ. Jedynie latach 1993-94 grał w słowackim klubie Iskra Bańska Bystrzyca. Wraz z Podhalem zdobył szereg medali Mistrzostw Polski, a także srebrny i złoty Puchar Polski oraz Mistrzostwo Interligi. Dzisiaj swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z naszymi wychowankami. 
 
WAŻNE TERMINY
Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek, 4 listopada.
Głosowanie w powiatowym etapie będzie trwało do środy, 4 grudnia, do godz. 21.
Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
Głosowanie w drugim, wojewódzkim etapie plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek, 9 grudnia.
Głosowanie w wojewódzkim etapie będzie trwało do piątku, 20 grudnia do godz. 21.

Głosować można można poprzez wysłanie SMS o treści GTR.103 pod numer 72355 ! Koszt 2,46 zł z VAT. Głosować można tylko do 4.12.2019 do godziny 21:00!
 
Rafałowi już teraz gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki!

Powrót