Aktualności

21.10.2019 | Wyświetleń: 1234

MŁODZIK: Wielkie zwycięstwo naszej drużyny Młodzika!

W sobotę 19 października nasz zespół Młodzika rozegrał mecz w ramach 6 kolejki swojej ligi. Mecz, jak warto podkreślić fantastyczny, bo zakończony wynikiem 17:1 dla "Szarotek".

Prowadzeni przez trenera Pavela Koroleva zawodnicy Młodzika MMKS Podhale Nowy Targ od początku spotkania wykazywali ogromną wolę walki i mieli apetyt na zwycięstwo. Grając przed swoją publicznością, "Szarotki" już w 4 minucie przystąpiły do ataku i za sprawą Filipa Leja zdobyły pierwszą bramkę. Od tego momentu można powiedzieć, że worek z bramkami w pierwszej tercji został otwarty. Do końca tercji pierwszej nasi gracze zdobyli jeszcze 4 bramki, ustalając tym samym wynik tercji na 5:0.

W drugiej tercji gra nieco zwolniła i broniącym się silnie graczom KH Dębica, strzelili 4 bramki. Nie można tego jednak powiedzieć o ostatniej części tego spotkania, w której "Szarotki" zasypały przeciwnika gradem bramek. W finałowej tercji padło ich aż 8. Honorową bramkę dla przeciwników w ostatnich minutach zdobył Wiktor Maniak.