Aktualności

15.10.2019 | Wyświetleń: 819

ŻAK STARSZY: Nasi wygrywają z Krynicą!

Ostatnie spotkanie naszych Żaków Starszych z drużyną KTH Krynica, które miało miejsce w niedzielę 13 października w Krynicy - zakończyło się wielkim sukcesem dla naszego zespołu. Po trzech tercjach mecz zakończył się wynikiem 4:8 dla reprezentacji MMKS Podhale Nowy Targ.

Tercja inauguracyjna starcia z Krynicą przyniosła bardzo wyrównaną walkę. Pierwsza bramka padła w drugiej minucie właśnie do bramki Nowotarżan. Prowadzona jednak przez Rafała Srokę drużyna po 5 minutach zdołała odeprzeć atak i wyrównać wynik na 1:1. W 14 minucie nasi wynik podwyższyli o kolejny punkt, ale ostatecznie gospodarze zdołali wyrównać w końcówce tercji pierwszej - 2:2.

Druga tercja to zdecydowanie najlepsza z rozegranych w Krynicy przez "Szarotki". Już chwilę po rozpoczęciu pierwszą bramkę dla MMKS Podhale Nowy Targ zdobył Konrad Kaleta. Po nim celne strzały oddali jeszcze Igor Antolak, Kamil Kowalski i Patryk Zubek. Tercja padła więc łupem "Szarotek" i to aż 0:4.

W ostatniej tercji spotkania rywale wyraźnie się podnieśli i zdobyli dwie bramki. Nasi jednak nie pozostali dłużni i odpowiedzieli również 2, celnymi trafieniami. Tercja zakończyła się wynikiem 2:2, a mecz został zwyciężony przez nasza drużynę wynikiem 4:8.

Zespołowi - gratulujemy! Kolejne spotkanie w rywalizacji U14 odbędzie się 26 października. Wówczas rywalami "Szarotek" będzie MKS Cracovia Kraków.