14.10.2019 | Wyświetleń: 892

MŁODZIK: Nie daliśmy rady Niedźwiadkom

Nasza drużyna Młodzika (U16) podczas swojego ostatniego meczu z zespołem Niedźwiadki MOSiR Sanok przegrała bezbramkowo na własnym lodzie. Wynik 0:7 pozostawia wiele do życzenia, ale stanowi też doskonały materiał edukacyjny dla trenera i zawodników.

Po w miarę wyrównanym początku i tercji pierwszej, która zakończyła się wynikiem 0:1 nastąpiła trudna tercja druga. To właśnie podczas niej nasi stracili aż 5 bramek, nie strzelając przy tym ani jednej. Tercja trzecia, to ustalenie wyniku przez zawodnika rywali, który w 58 minucie posłał krążek do bramki "Szarotek" po raz ostatni. Mecz zakończył się wynikiem 0:7.

Kolejny mecz nasza grupa Młodzik zagra 19 października z drużyną KH Dębica.