Aktualności

Turniej Be The BEST Minicup na Słowacji dla Podhala!

Nasza drużyna dosłownie zatrzęsła turniejem Be The BEST Minicup na Słowacji! Dokładnie tak, zatrzęsła, bo w końcu jak inaczej określić sytuację, w której drużyna na 10 starć odnosi aż... 9 zwycięstw i raz remisuje! Ze Słowacji "Szarotki" U-10 wróciły więc w wyborowych nastrojach!

Od początku turnieju drużyna MMKS Podhale Nowy Targ, jako zwycięzca zeszłorocznego turnieju Czerkawski Cup, była uznawana za faworyta imprezy. Drugą najmocniejszą drużyną w stawce była drużyna Slovana Bratysława, należąca do elity słowackich klubów, która gra w KHL. 

To właśnie z tym mocnym zespołem nasi zremisowali 4:4. Jednocześnie spotkanie to ze względu na naprawdę niesportowe i zwyczajnie nieeleganckie zachowanie trenera oraz kierownica przeciwnej drużyny, okazało się jednym z najbardziej burzliwych i zostało w pewnym momencie przerwane. Wywołało to ogólnie nieprzyjemną atmosferę, w jak warto przecież podkreślić - dziecięcym turnieju. 

Pomijając jednak tę sytuację nasze dzieciaki zaliczyły świetny wyjazd, podczas którego miały okazję zmierzyć się z rówieśnikami z klubów zagranicznych. Zwycięstwo w turnieju przyniosło oczywiście ogrom radości całemu zespołowi!

W drużynie na turnieju Be The BEST Minicup grali:
Gabryś Wsół, Eryk Duda, Maciej Marek, Miłosz Rzeczkowski, Patryk Węglarczyk, Mieszka Szlachtowski, Szymon Zubek, Piotrek Danel, Bartek Walicki, Helena Jaszczyk, Bartosz Parszywka i Jakub Knap. 

Trener Kacper Duda.

Naszej drużynie – GRATULUJEMY!

 

Powrót