07.10.2019 | Wyświetleń: 829

ŻAK STARSZY: Polegliśmy w Sanoku

Sobotnie (5.10) spotkanie w ramach 4 kolejki z drużyną UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok to zimny prysznic dla naszych Żaków Starszych. Po 3 naprawdę dobrych spotkaniach sezonu, z czego 2 zakończyły się zwycięstwem z duża przewagą, przyszła pora na porażkę.

Podczas meczu z Żakami Starszymi Niedźwiadków już od pierwszej tercji było wiadomo, że to nie będzie łatwy dla nas mecz. Po 4 minutach rywale prowadzili już 2 bramkami. Ich passę przełamał na moment Daniel Brynarski, który zdobył dla naszych 1 bramkę w pierwszej tercji. Do jej końca Niedźwiadki jeszcze raz umieściły krążek w naszej bramce.

W drugiej tercji ponownie z inicjatywą jako pierwsi wyszli rywale, którze zdobyli dwie bramki w przeciągu 5 minut. Szczepan Żółtek zatrzymał jednak ich aspiracje i swoją bramką zamknął wynik w tercji (2:1). Ta część spotkania okazała się zdecydowanie najbardziej wyrównana i pomyślna dla "Szarotek".

Nie można tego jednak powiedzieć o tercji trzeciej. Tutaj posypały się bramki i to aż 4 w światło bramki MMKS Podhale Nowy Targ. Mecz zakończył się wynikiem 9:2.

Porażka choć boli, z pewnością jest dla naszych okazją do refleksji i długich analiz. Wszystko po to, by podczas kolejnego spotkania z tą drużyną, móc rozegrać je zdecydowanie bardziej po swojej myśli.

Kolejny mecz nasze Żaki Starsze rozegrają 13 października na wyjeździe. Rywalami będzie tym razem drużyna UKS KTH KRYNICA.