Aktualności

07.10.2019 | Wyświetleń: 926

MŁODZIK: Bilans weekendu - 1 zwycięstwo, 1 porażka

Sobota 5 października z pewnością zostanie zapamiętana przez naszych Młodzików jako dobry dzień. Podczas spotkania na własnym lodziez z drużyną UKH Unia Oświęcim "Szarotki" nie dały żadnych szans rywalom i wynik spotkania ustaliły na 6:0. Dzień później, podczas spotkania w Sanoku z drużyną Niedźwiadki Sanok, nasi chłopcy musieli uznać wyższość rywali. Taki jest hokej!

W trakcie sobotniego meczu bramki dla Podhala zdobyli Jakub Trzebunia, który krążek do bramki skierował aż 5 krotnie oraz Kacper Malasiński - zdobywca jednej bramki.

MMKS PODHALE NOWY TARG:
Kacper Zając, Daniel Tabaczyński, Piotr Bury, Patryk Sulka, Kacper Malasiński, Łukasz Długopolski, Jakub Trzebunia, Kacper Luberda, Filip Leja, Marcin Pudzisz, Mikołaj Jodłowski, Oskar Lichosyt-Ogrodny, Damian Rączka, Kacper Zamarlik, Barłomiej Pańczyk, Dawid Kościelniak, Mikołaj Ratusznik,

Trener: Grzegorz Brejta
Kierownik: Jacek Pudzisz

W niedzielę z kolei naszym chłopakom przyszło zagrać mecz na wyjeździe - w Sanoku. Nasz rywal - drużyna UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok sprawiła radość swojej publiczności i rozegrała ten mecz na swoją korzyść. Pierwsza tercja rozpoczęła się bardzo wyrównanie i łącznie padły 2 bramki - po jednej dla drużyn. Pierwsza padła już w 68 sekundzie spoktania. Krążek do bramki rywali posłał Kacper Malasiński. Niedźwiadki potrzebowąły 10 minut by się odegrać. Tak więc tercja pierwsza - wynik 1:1.

W tercji drugiej szczęście było po stronie gospodarzy, którzy w 34 minucie zdołali umieścić krążek w naszej bramce. Niespełna 10 minut później w tercji trzeciej, do głosu doszedł Jakub Trzebunia z drużyny MMKS Podhale Nowy Targ.

Gdy wydawało się już, że spoktanie może zakończyć się remisem 2:2, bo gra była bardzo wyrównana, Krystian Lisowski z Niedźwiadków ustalił wynik końcowy na 3:2 dla gospodarzy.

Kacper Zając, Piotr Bury, Patryk Sulka, Kacper Malasiński, Łukasz Długopolski, Jakub Trzebunia, Kacper Luberda, Filip Leja, Marcin Pudzisz, Mikołaj Jodłowski, Oskar Lichosyt-Ogrodny, Damian Rączka, Kacper Zamarlik, Barłomiej Pańczyk, Dawid Kościelniak, Mikołaj Ratusznik

Trener: Grzegorze Brejta

Kolejne spotkanie 19 października na wyjeździe. Wówczas zagramy z drużyną KH Dębica.