Aktualności

Kwalifikacje do Turnieju Minihokeja na Lodzie Czerkawski Cup 2020 już na horyzoncie!

Jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu, czyli doroczny Ogólnopolski Turnieju Minihokeja na Lodzie Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym dla rocznika 2010 i młodszych - coraz bliżej. Szósta edycja tego prestiżowego wydarzenia w sezonie 2020 rozegrana zostanie według tych samych zasad. Z trzech turniejów kwalifikacyjnych po trzy najlepsze drużyny awansują do finału na Zimowym Narodowym, gdzie w lutym 2020 dojdzie do finałowych rozgrywek.

Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się w Krynicy Zdroju 16 listopada 2019 roku (lodowisko MOSiR). Kolejne rozgrywki zaplanowano na 31 listopada w Elblągu i 7 grudnia w Katowicach. 

Drużyna MMKS Podhale Nowy Targ przystąpi do zmagań jako jedna z pierwszych i wystartuje w kwalifikacjach w Krynicy Zdroju.

Podczas zeszłorocznych zmagań w tym turnieju zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ okazali się najlepsi i zasłużenie zwycięskie trofeum powędrowało w ich ręce (czytaj więcej TUTAJ).. Jak będzie podczas tej edycji? Czas pokaże. Nasi chłopcy są jednak zwarci i gotowi do tego, by zagrać najlepszy hokej. NIe ukrywają przy tym, że liczą na Wasz mocny doping!Hej, hej Podhale!

 

Powrót