Aktualności

Krzysztof Zapała przywiózł z za oceanu dla dzieci i młodzieży z naszego klubu wyjątkowy prezent ....

Dziękujemy "Kazkowi" za pamięć o naszych najmłodszych wychowankach klubu. Z ostatniego wyjazdu reprezentacji Polski do Kanady przywiózł na licytacje koszulkę z cennymi dla fana hokejowego podpisami zawodników.

W dniu 7-go stycznia 2018 roku ze zwycięzcami zdobytej na licytacji koszulki naszej Reprezentacji Kraju, wyjątkowej koszulki z orzełkiem na piersi z nr 10, będzie oczekiwał do wspólnego zdjęcia nasz zawodnik KRZYSZTOF ZAPAŁA. Pamiątkowe zdjęcia odbędą się na naszej tafli lodowej, po meczu hokejowym Tatry Ski Podhale - z Anteo Naprzodem Janów Katowice. 

Nasz reprezentant kraju, wychowanek i zawodnik Podhala KRZYSZTOF ZAPAŁA na ostatnim wyjeździe za ocean podczas meczu sparingowego kadry Polski, zdobył podpisy na swojej koszulce. Są to cenne dla kolekcjonera podpisy naszej Reprezentacji Kadry Polski z sezonu 2017, a z drugiej strony koszulki podpisy zawodników New Brunswick Senior „A” All Stars - zespołu złożonego z czołowych zawodników występujących w ligach uniwersyteckich.

Licytacja koszulki przekazanej nam przez Krzyśka Zapałę odbędzie się po pierwszej tercji niedzielnego spotkania. Licytacje zaczynamy od 700,00 zł. Dochód z licytacji w całości zostanie przekazany na wsparcie najmłodszych adeptów hokeja. W imieniu dzieciaków serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej młodzieży Krzysztofowi Zapale oraz zwycięscy licytacji.

Do koszulki dołączony zostanie certyfikat autentyczności koszulki. 

 

 

Powrót