Aktualności

Młodzicy ze zwycięstwem w Krakowie!

Mamy powody do radości! Po letniej przerwie i rozpoczęciu przez naszych Młodzików hokejowych rozgrywek sezonu 2019/2020, ich pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem. Grając na wyjeździe z zespołem KS Cracovia Kraków, "Szarotki" pokazały, że potrafią zagrać naprawdę solidny hokej, co w tym wypadku przyniosło aż 9 bramek i triumf wynikiem 3:9.

Zmagania w Krakowie rozpoczęły się dla naszego zespołu bardzo pomyślnie i po pierwszej tercji "Szarotki" zjechały z lodu z 5-punktową przewagą. Nasza gra była przemyślana i rozważna, co zaawocowało wynikiem 0:5.

W drugiej terci rywale zmienili nieco taktykę i wyraźnie się podnieśli. W 30 minucie w naszej bramce krążek wylądował po raz pierwszy. Ponownie znalazł się tam 8 minut później, ale te 8 minut wystarczyło, by Filip Leja i Kuba Trzebunia wbili KS Cracovii po jednej bramce. Druga tercja przyniosła więc remis 2:2.

W ostatniej tercji spotkania nasi przejęli inicjatywę i posłali do bramki rywali dwukrotnie krążek. Ci z kolei podnieśli swój wynik o jeszcze jedną bramkę. 

Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:9 dla zawodników grających w barwach MMKS Podhale Nowy Targ. Trener drużyny Pavel Korolev nie krył swojego zadowolenia z postawy naszych na lodzie tego dnia.

STRZELCY BRAMEK
Jakub Trzebunia - 5
Kacper Malasiński - 2
Filip Leja - 1
Marcin Pudzisz - 1

SKŁAD ZESPOŁU
Kacper Zając, Daniel Tabaczyński, Patryk Sułka, Piotr Bury, Kacper Malasiński, Jakub Trzebunia, Łukasz Długopolski, Filip Leja, Marcin Pudzisz, Kacper Luberda, Oskar Lichosyt, Damian Rączka, Michał Gach, Mikołaj Jodlowski, Daniel Tętnowski, Mikołaj Ratusznik, Grzegorz Socha, Nikodem Łojas

Na chwilę obecną, czyli po rozegraniu przez "Szarotki" pierwszego meczu w lidze MŁODZIK MOZHL 2019/2020, nasza drużyna ze stanem konta wynoszącym 3 punkty, zajmuje drugie miejsce w tabeli. 

Kolejne spotkanie w lidze zostanie rozegrane 05.10.2019 na nowotarskim lodzie. Rywalem naszej drużyny będzie wówczas drużyna UKH Unia Oświęcim.

 

Powrót