Aktualności

Hokejowych emocji ciąg dalszy!

Sezon hokejowych zmagań zaczyna nabierać tempa. Przed naszymi drużynami kolejne cztery spotkania. Nadchodzący weekend przyniesie aż trzy spotkania na nowotarskim lodzie i jeden mecz wyjazdowy. Sprawdź z kim i o której zagrają "Szarotki" w Nowym Targu.

Pierwszym spotkaniem w sobotę 21 września, które z pewnością zelektryzuje, będzie mecz naszej drużyny z zespołem MKS Sokoły Toruń w ramach 5 kolejki ligi MHL. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. 

Po rozgrywkach MHL do walki przystąpi drużyna Kobiet MMKS Podhale Nowy Targ. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 w Miejskiej Hali Lodowej i tym razem rywalkami naszych dziewczyn będzie reprezentacja KS Cracowia Kraków. 

Tego dnia tj. 21 września zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ rozegrają jeszcze jeden mecz, lecz tym razem na wyjeździe. Młodzi i ambitni hokeiści grupy Młodzik zawalczą w Krakowie ramach MOZHL z przeciwnikiem z KS Cracovia. 

Niedziela 22 września, to z kolei mecz 6 kolejki MHL. Nasi podejmą wówczas u siebie drużynę z drugiego krańca Polski, mianowicie drużynę GKS Stoczniowiec Gdańsk. Na ten mecz zapraszamy o godzinie 13:00 do Miejskiej Hali Lodowej. 

HEJ, HEJ PODHALE! Naszym zawodnikom życzymy powodzenia, a Was zachęcamy do głośnego dopingowania! 


 

Powrót