Aktualności

Karpacka Młodzieżowa Hokejowa Liga: MMKS Podhale Nowy Targ na szczycie tabeli

Pierwsza runda międzynarodowych meczy pomiędzy klubami przyjętymi do Ligi Karpackiej bez wątpienia przeszła do historii jako niezwykle pomyślna dla zawodników grających pod barwami MMKS PODHALE NOWY TARG, którzy zwyciężyli w aż 5 z 6 spotkań!

W prestiżowa Lidze Karpackiej w sezonie 2019/2020 w najstarszej z grup, czyli DYWIZJI ORŁÓW spotka się 14 drużyn z kilku krajów. Na liście nie zabrakło herbu MMKS PODHALE NOWY TARG. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy tj. GRUPĘ NIEBIESKĄ i GRUPĘ CZERWONĄ. 
Rywalizujący obecnie z drużynami z GRUPY NIEBIESKIEJ hokeiści MMKS PODHALE NOWY TARG nie zawiedli oczekiwań kibiców i przez pierwszą rundę przeszli z impetem, triumfując w aż 5 z 6 spotkań.  

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH SPOTKAŃ:
MMKS Podhale Nowy Targ - SK CSKA Sofia     8:4
„Baltu Ainiai“ Kaunas - MMKS Podhale Nowy Targ     1:3
MMKS Podhale Nowy Targ - KirályPingvinek     6:1
DVTK Jegesmedvék Miskolc - MMKS Podhale Nowy Targ    1:2
MMKS Podhale Nowy Targ - MŠKM TREBIŠOV     6:0
HK Halycké Levy Novojavorivsk - MMKS Podhale Nowy Targ     4:2

Postawa „Szarotek” na lodzie podczas pierwszego weekendu nowego sezonu przyniosła wiele radości i na chwilę obecną pozwala naszej drużynie plasować się na pierwszym miejscu w klasyfikacji grupy Niebieskiej Dywizji Orłów U16.

Jeśli nie miałeś okazji oglądać rywalizacji LIVE, to koniecznie zobacz retransmisje poszczególnych spotkań, które dostępne są TUTAJ.

 

Powrót