Aktualności

Karpacka Młodzieżowa Hokejowa Liga: Nasi w U14 już po pierwszej rundzie

Za naszymi zawodnikami intensywny weekend. Wszystko za sprawą rozpoczęcia rozgrywek w Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze, czyli międzynarodowej rywalizacji, w której do walki przystąpiły drużyny z kilkunastu krajów, w tym z Ukrainy, Polski, Słowacji, Serbii, czy Rumunii. Pierwsza runda tej prestiżowej ligi młodzieżowej odbyła się w Michalovcach i w rodzinnym mieście „Szarotek” - Nowym Targu. W tych miastach inaugurację miał sezon Dywizji Wilków (U14).

DYWIZJA WILKÓW U14
W kategorii wiekowej U14 nowej Dywizji Wilków w ramach ligi, do walki o punkty przystąpili zawodnicy z rocznika 2006/2007, którzy zostali podzieleni na dwie grupy: BIAŁĄ i ZIELONĄ.  W zeszłym sezonie wielu z nich toczyło boje w pucharze CJHL ROOKIE CUP. Łącznie do zmagań sezonu 2019/2020 przystąpiło aż 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy:

GRUPA BIAŁA
SOKOL KYIV, Ukraina
MMKS PODHALE NOWY TARG, Polska
KRYZHYNKA-2007 KYIV, Ukraina
HK PARTIZAN BEOGRAD, Serbia
OLIMPIA PLOIESTI DRAGONS U14, Rumunia
CJHL DEVELOPMENT TEAM

GRUPA ZIELONA
KRYZHYNKA-2006 KYIV, Ukraina
STS UKS NIEDZWIADKI MOSiR SANOK, Polska
DEBRECENI HOKI KLUB, Węgry
HC ODESSA, Ukraina
HK MLÁDEŽ MICHALOVCE, Słowacja
AUTOMOBILIST KYIV, Ukraina

Podczas pierwszej rundy nowego sezonu zawodnicy MMKS PODHALE NOWY TARG stoczyli 5 pojedynków z czego dwa zwycięskie. Bez wątpienia najlepszym występem „Szarotek” było spotkanie z zespołem ROMANIAN DRAGONS U14, który nasi zawodnicy rozgromili aż 13:1. Drugie zwycięstwo minionego weekendu przyszło podczas meczu z CJHL DEVELOPMENT TEAM. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3. Podczas pozostałych rozgrywek zawodnicy MMKS PODHALE NOWY TARG prowadzili bardzo wyrównaną grę. Z każdym z zespołów tj. JKG GKS JASTRZĘBIE, SOKOL KYIV, KRYZHYNKA KYIV Szarotki od remisu dzieliły dwie bramki. 

Po pierwszej rundzie reprezentanci MMKS PODHALE NOWY TARG w kategorii U14 zajmują 4 miejsce w tabeli. 

Jeśli nie miałeś okazji oglądać rywalizacji LIVE, to koniecznie zobacz retransmisje poszczególnych spotkań, które dostępne są TUTAJ.

Jednocześnie władze klubu chciałyby wyrazić ogromną wdzięczność za wsparcie następujących sponsorów, bez których udział naszej drużyny U14 w Lidze Karpackiej bardzo utrudniony! DZIĘKUJEMY ZA POMOC I ZAUFANIE!


I oczywiście wyrazy uznania oraz słowa podziękowania, kierujemy także do wszystkich, zaangażowanych rodziców!

Powrót