Aktualności

Popularny Wiedźmin szkoli bramkarzy

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ otwiera cykl szkoleniowy treningów bramkarskich dla wszystkich chętnych poznania kunsztu bramkarskiego. Szkolenia dla bramkarzy zaczynamy już od grup naborowych bez ograniczeń limitu wiekowego. Jeden z najlepszych bramkarzy Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie Przemysław Odrobny.Znany również jako „Wiedźmin”, obecnie zawodnik drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ, który przez ostatnie dwa sezony był odpowiedzialny za szkolenie grup młodzieżowych w Milton Keynes Lightining. Opracował własny program treningowy noszący nazwę SHEMY.
Obok Odrobnego szkoleniowcem będzie też Gabriel Samolej (bramkarz), utytułowany trzykrotny olimpijczyk, oraz Witalij Grajewski (bramkarz) doświadczony szkoleniowiec polskiego pochodzenia.

Konsultacje szkoleniowe prowadzić będzie także Marek Rączka – trener drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ a także asystent trenera Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie Teda Nolana.

Wymieniony zespół trenerów to osoby które kochają pracę z dziećmi i młodzieżą. Chętnie dzielą się ogromnym doświadczeniem zdobytym w polu bramkowym na lodowiskach w Polsce i za granicą.

Treningi bramkarskie odbywać się będą w każdą środę od godziny 17:00 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

Szczegóły dotyczące zapisów na treningi bramkarskie przyjmujemy na adres e-mail: biuro@mmks-podhale.pl

(Ponieważ są to aktywni szkoleniowo, sportowo trenerzy i zawodnicy Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie zastrzegamy sobie możliwość zmian terminów treningów bramkarskich).

Powrót