Aktualności

Sport dla sportu !

W nawiązaniu do „politycznego miliona”, który wynika z Listu Radnych...

W nawiązaniu do „politycznego miliona”, który wynika z Listu Radnych  (dostępny tutaj) jako Prezes MMKS Podhale Nowy Targ nie chciałbym aby kwestia hokeja, a w szczególności Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale Nowy Targ była wykorzystywana w celach politycznych. Powinniśmy dbać o najcenniejszą dla nas mieszkańców Nowego Targu i całego regionu Podhala tradycje hokeja, która niezmiennie od lat wciąż odgrywa ogromna rolę w promocji Miasta w kraju i na świecie. Polityczne ambicje niszczą dobro które ma łączyć ludzi.
 
Otrzymaliśmy duży kredyt zaufania  od  (włodarzy) Miasta Nowy Targ, który przekłada sie również na wysokość tegorocznych dotacji jakie otrzymała hokejowa młodzież. Pozwala to  funkcjonować na przyzwoitym poziomie sportowym, aczkolwiek chcąc równać się  z najlepszymi potrzeby są stosunkowo większe.
 
Dobro hokeja w naszym mieście jest we wspólnym interesie. Jest to najpiękniejsza dyscyplina sportu umożliwiająca dzieciom rozwój fizyczny w pełnym wymiarze.
Zapewniamy naszym zawodnikom treningi na lodzie, sali gimnastycznej, basenie oraz udział w rozgrywkach ligi polskiej i słowackiej oraz udział w turniejach międzynarodowych.
 
Na obecną chwilę mamy najlepszą sportową ofertę rozwoju dla dzieci i młodzieży  w mieście za stosunkowo niewiele. Wystarczy tylko chcieć.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Prezes MMKS Podhale Nowy Targ
Zdzisław Zaręba

Powrót