Aktualności

AKTUALIZACJA - Wielki Finał Turnieju Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym Stadionie w Warszawie.

Trwają przygotowania do wielkiego turnieju organizowanego przez Mariusza Czerkawskiego, który odbędzie się 18 lutego 2019 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Do wyjazdu przygotowują się nie tylko zawodnicy dziesięciolatkowie i młodsi, ale również finansowo rodzice.

Z wielkim sercem i wsparciem ruszyli sponsorzy. Zadanie jest takie, aby pojechały wszystkie dzieci powołane przez trenera, a nie tylko te z „zasobniejszym portfelem”.

Sponsora i opiekę pozyskali Państwo Iskrzycki, ze sklepu przy parkingu „Strefa Zamieszania” specjalizującym się sprzedażą farb, dociepleniach, chemia budowlana (wejście do sklepu przez parking, lub od strony ul. Ogrodowej) . W sklepie zapewnia profesjonalną obsługę Olimpijczyk z Innsbrucku Andrzej Iskrzycki, który jest pamiętany jako hokeista, obrońca - strzelił najwięcej bramek w historii Podhala w latach 1971,1972,1974-1979 zdobywał złoty medal mistrzostw Polski.

Andrzej od zawsze wspierał nowotarskie szarotki i tą tradycje przekazuje na dalsze pokolenia. Mateusz Iskrzycki prowadzi restaurację GOOL Gorce w Nowym Targu przy alejach tysiąclcia 74 restauracja na hali sportowj Gorce, gdzie zapach sportowych zwycięstw idealnie komponuje się z wonią wyjątkowych i pieczołowicie przygotowanych potraw. Mateusz zaangażowany kibic, obiecał zorganizować jeszcze pieniądze na wyjazd najmłodszych dzieci na turniej mini hokeja do Jastrzębia.

Kwota przekazana na cele sportowe do Klubu MMKS-PODHALE została przekazana w kwocie 2500,00zł Komisji Rewizyjnej Tomaszowi Węglarczyk i wspólnie ustalono wsparcie na wyjazd Turnieju Czerkawskiego na Narodowym.

Znający problemy nowotarskiego hokeja, zawsze pomagał nam i tak pozostało do dzisiaj, poseł na sejm trzech kadencji Andrzej Gut Mostowy http://www.mostowy.pl/ polityk, businessman, prowadzący bardzo uroczy hotel Sabała przy Krupówkach https://www.sabala.zakopane.pl/, Regionalną Karczmę Przy Młynie http://www.przymlynie.pl/ , w której warto o góralskim nastroju poznać smaki kulinarne. Prowadzi również znaną stację narciarską Witów-Sky https://www.witow-ski.pl/

O ciepło dla naszej drużyny dba Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Targu http://www.mpecnowytarg.pl/aktualnosci z osobą o wspaniałym sercu, w której jest duże zaangażowanie pomocy hokejowym dzieciaczkom, pan Grzegorza Ratter, dbający o wdrażanie rozwiązań technologii ekoenergetycznych mających na celu lepszą jakość powietrza w Naszym Mieście.

Nasze dzieci na turniej Czerkawskiego wsparła firma latami doświadczona w produkcji mebli, słynąca z dobrej jakości o nowoczesnym eleganckim design Kuchnie FAMA z Raby Wyżnej http://www.fajnekuchnie.pl/s2-firma.html

Za pomoc dziękujemy również firmie projektowo budowlanej TEBEO PROJEKT spółki naszego kierownika grupy Nabór mgr inż. Marcin Kowalski ze wspólnikiem inż. Tomasz Łach oferujący generalne wykonawstwo, kosztorysy inwestorskie, nadzory budowlane i inne usługi na wysokim szczeblu kwalifikacji w branży budowlanej.

Swój czas i datki z chęcią przekazuje dla nas również Wojciech Rzeczkowski prowadzący firmę MOUNTINEAGLE.PL działający w branży producenci sprzętu sportowego i turystycznego. Pamiętać należy, że Wojciech swoimi usługami prezentuje wysoki poziom kompetencji i jakości wykonania usług.

O wygląd naszych zawodników zadba 
Arkadiusz Wróbel z firmy ARON przy ul. Nadmłynówka w Nowym Targu http://www.aron1.pl/ , który specjalnie na Turniej Czerkawskiego przygotuje naszym zawodnikom nowe bluzy hokejowe. Imponujący jest nowoczesny park technologiczny w firmie ARON, gdzie oprócz odzieży hokejowej firma rozpoznawalna jest na rynku z produkcji odzieży do unihokeja, piłki nożnej, siatkówki a nawet paintbala i innych dyscyplin, od plecaka po odzież reklamową z własnym nadrukiem.

Serdecznie dziękujemy zaangażowanym kibicom za pomoc naszym zawodnikom w rozwoju sportowym, gdzie bez wsparcia finansowego efekty szkoleniowe były by na dużo niższym poziomie. 

Wsparcie jest od osób prywatnych na cele sportowe.  

Tekst Tomasz W.


 

 

Powrót